W poniższym pliku zamieszczamy druki zezwoleń i rejestry połowów ryb na wodach górskich i nizinnych w Okręgu PZW w Lublinie. Zamieszczone dokumenty dotyczą opłat wnoszonych przez Członków spoza Okręgu Lubelskiego. Dokumenty te ważne są tylko łącznie z kopią dokonanej opłaty wpłaconej drogą elektroniczną, przelewem w banku lub na poczcie na konto bankowe:

ZO PZW w Lublinie
BGŻ BNP Paribas S.A. O/Lublin
81 2030 0045 1110 0000 0050 6830

z obowiązkowym wpisem w tytule przelewu:
Opłata na wody górskie w dniu .......... dla Imię i nazwisko

Opłata na wody nizinne w dniu .......... dla Imię i nazwisko
Data wpisana na przelewie musi być tożsama z datą wpisaną w zezwoleniu.

Wskazane dokumenty nie dotyczą wód objętych porozumieniami.

Zezwolenia jest ważne tylko z dowodem wpłaty:

Cennik

Zezwolenie górskie + nizinne

-dla członków PZW: 1 dzień - 110 zł / 85 zł (No-Kill*), 3 dni – 165 zł, 7 dni – 210 zł.
-dla niezrzeszonych i cudzoziemców: 1 dzień - 170 zł, 3 dni – 300 zł, 7 dni – 390 zł.

*No-Kill - dotyczy tylko zezwoleń jednodniowych dla członków PZW z innych okręgów na wodach "górskie+nizinne". Całkowity zakaz zabierania ryb dotyczy tylko gatunków: pstrąg potokowy oraz lipień. Pozostałe gatunki zgodnie z warunkami zezwolenia.

Zezwolenia do druku:

Zezwolenie nizinne

-dla członków PZW: 1 dzień - 50 zł, 3 dni – 95 zł, 7 dni – 145 zł.
-dla niezrzeszonych i cudzoziemców: 1 dzień - 95 zł, 3 dni – 180 zł, 7 dni – 275 zł.

Zezwolenia do druku:

W trakcie połowów wędkarz korzystający z niniejszego zezwolenia okresowego jest zobowiązany do posiadania go przy sobie w formie papierowej. Przed rozpoczęciem wędkowania na wydrukowanym zezwoleniu należy uzupełnić dane osoby łowiącej  tożsame z danymi, które zostały podane w tytule przelewu. Uzupełnienie tych danych, jak również prowadzenie rejestru należy wykonać wykorzystując do tego nieścieralny środek piszący.
  • 1dniowe-zezwolenie-wody-gorskie-nizinne-2024-nk.pdf

• 0.27 MB