Relacja - Uroczyste zakończenie sezonu wędkarskiego 2023

W dniu 17 listopada odbyło się uroczyste zakończenie sezonu sportowego. Miejscem wręczenia wyróżnień był Hotel – Restauracja Młyn w Bychawie.

Uroczystość otworzył Wiceprezes ds. Sportu Sławomir Kasprzak, na wstępie podziękował wszystkim instytucjom, firmom i osobom wspierającym sport wędkarski w Okręgu Lubelskim, w osobie Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego, Burmistrza Bychawy Pana Janusza Urbana oraz obecnym Państwu Elżbiecie i Andrzejowi Brodzik właścicielom firmy Pirania i jednocześnie przedstawicielom firmy Konger, Prezesowi Koła PZW Bychawa kol. Sławomirowi Mierzwie i wszystkim, którzy w większy lub mniejszy sposób przyczyniają się do rozwoju sportu wędkarskiego na Lubelszczyźnie. Jednym z fundatorów upominków była firma GMfishing oficjalny przedstawiciel Maver Polska i tu dziękujemy w imieniu zawodników.

W dalszej kolejności odbyła się dekoracja GPOL w dyscyplinie spławikowej w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej:

I m. kol. Bartłomiej Sobolewski – Łuków Miasto

II m. kol. Łukasz Gałązka – Spławik Lublin I

III m. kol. Wojciech Brzana – Spławik Lublin I

I m. drużyna Łuków Miasto

II m. drużyna Spławik Lublin I

III m. drużyna Haczyk Lublin

Pamiątkowym dyplomem została uhonorowana kol. Natalia Makaruk, Wicemistrzyni Świata indywidulanie i w drużynie w wędkarstwie rzutowym rozegranym w tym roku w Bychawie.

Następnie, odbyło się wręczenie wyróżnień w GPOL w dyscyplinie Feederowej

Indywidulanie

I m. kol. Bartłomiej Filip – Vermis-Baits Feeder

II m. kol. Karol Baranowski – PZW Łęczna 43

III m. kol. Kamil Filipek – PZW Haczyk Lublin I

Drużynowo

I m. PZW Haczyk Lublin I

II. m Vermis-Baits Feeder

III. m. Starostwo Powiatowe Świdnik

Kończąc już wyróżnienia Wiceprezes podziękował wszystkim organizatorom, bez których całą ta rywalizacja by się nie odbyła i tak GPOL Spławik – klubowi Maver Lerby Team, Kołom PZW Kraśnik Miasto, Lublin Lin Czuby oraz kolegom z Okręgowego Kapitanatu Sportowego. GPOL Feeder – Kołom PZW Lubartów Staw, Puławy Azoty i Lublin Lin Czuby oraz również kolegom z OKS i wszystkim tym, których nie wymieniłem.

Jeszcze raz podziękowania i gratulacje dla wszystkich zwycięzców.

Miejmy nadzieje, że po ustaleniach kalendarza na rok 2024 i umieszczeniu projektu na stronie, uda się zrealizować przyszłoroczne GPOL w dyscyplinach wędkarskich.

Powyżej mała fotorelacja.