Kamil Filipek zdobywa spławikowe złoto!

Można by powiedzieć... w końcu! Kamil Filipek, znakomity wędkarz sportowy z wieloma krajowymi sukcesami, w końcu wygrywa Spławikowe Mistrzostwa Koła ;-)  W przedostatnią niedzielę lipca wygrał zdecydowanie, deklasując rywali w walce o okazały puchar.

Powiadom znajomego:

Planowo spławikowe Mistrzostwa Koła odbyć się miały na początku maja, jednak Zarząd Koła postanowił zawody przełożyć ze względu na bardzo słabe żerowanie ryb w tamtym okresie. Ostatecznie miejsce zostało to samo i na Dratowie spotkaliśmy się 21 lipca, a jak pokazały wyniki - była to bardzo dobra decyzja. Tego dnia do Kamila nikt nie miał "podjazdu", spokojnie wyłowione ponad 10 kilo ryb pozwoliło mu zająć pewne pierwsze miejsce. Na miejscu drugim z wagą odrobinę ponad 6kg nasz kapitan sportowy Daniel Flor, a miejsce na podium uzupełnił Paweł Sobczak, który minimalnie pokonał Piotra Rzepeckiego (różnica między nimi jedynie 100 gram!).